ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

/Files/images/logo-gen-new.png

Дати проведення ЗНО-2021

Умови прийому

до закладів вищої освіти у 2021 році

Абітурієнти 2021 та їхні родини вже активно готуються до ЗНО та вступу. Щоб не заплутатись у всіх новаціях і датах, підготували для вас календар абітурієнта — найважливіші дати та умови вступу.

ДО 19 СІЧНЯ

Триває реєстрація на пробне ЗНО з усіх предметів. Для цього слід перейти на сайт відповідного регіональногоцентру оцінювання якості освіти.

Що нового?Цього року вступник може обрати зі списку предметів лише один для складання пробного ЗНО. Проте зареєстровані учасники зможуть завантажити тестові зошити з решти предметів і виконати завдання вдома.

10 КВІТНЯ

Відбудеться тестування пробного ЗНО.

10-14 КВІТНЯ

Усі зареєстровані учасники зможуть внести свої відповіді на тестові завдання з решти предметів до спеціального сервісу.

16 КВІТНЯ

Абітурієнти отримають у своїх особистих кабінетах результати пробного тестування, яке вони складали самостійно вдома.

Увага:Реєстрація на пробне ЗНО не означає автоматичної реєстрації на основну сесію ЗНО.

1 ЛЮТОГО — 5 БЕРЕЗНЯ

Триватиме реєстрація для участі у ЗНО 2021.

21 ТРАВНЯ — 15 ЧЕРВНЯ

Відбудуться тестування з усіх предметів. Детальний графік вже є насайтіЦентру оцінювання якості освіти.

Кожен вступник зможе скласти ЗНО не більш ніж з 5 предметів. Учні, які закінчують школу, а отже здобувають повну середню освіту, повинні скласти ДПА (Державну підсумкову атестацію) у формі ЗНО. Для них є 4 обов’язкові предмети: українська мова, математика, іноземна мова або історія України на вибір та ще один предмет на вибір випускника.

Для вступу у 2021 році будуть зараховувати і результати ЗНО за 2018–2021 роки.

Що нового?Цього року є два варіанти складання ЗНО з української мови: випускники, які планують вступати на спеціальності гуманітарного напрямку, повинні виконати завдання з української мови та літератури. Ті, хто бачать себе у технічних спеціальностях, можуть складати лише українську мову. Цей тест, однак, включатиме компетентнісні завдання зі шкільної програми української літератури.

На сайті УЦОЯО вже єдемонстраційний варіантсертифікаційної роботи з української мови і літератури та розбір завдань.

Вступники 2021 зможуть завантажити мобільний додаток«Моє ЗНО», щоб стежити за графіком та місцем проведення тестувань, а також отримати свої результати іспитів.

ДО 22 ЧЕРВНЯ

Оголосять результати ЗНО з математики.

ДО 25 ЧЕРВНЯ

Абітурієнти знатимуть свої результати ЗНО з української мови.

З 1 ЛИПНЯ

Абітурієнти зможуть створити свої особисті електронні кабінети вступника і завантажити туди свої сертифікати ЗНО.

1-13 ЛИПНЯ

Планують проводити вступні іспити та творчі конкурси.

14-23 ЛИПНЯ

Вступники повинні подати свої документи до закладів вищої освіти.

ДО 28 ЛИПНЯ

Заклади вищої освіти повинні оприлюднити рейтингові списки абітурієнтів.

Що нового?Цього року, щоб уникнути черг під приймальними комісіями, в онлайн-форматі можна буде виконати всі пункти процедури вступу. Для цього абітурієнт повинен буде отримати електронний підпис вступника. Також обмежать кількість заяв на контракт від одного абітурієнта. Цього року їх може бути максимум 30.

Увага: епідеміологічна ситуація може вплинути на заплановані дати вступної кампанії 2021. Освіторія.Медіа триматиме вас у курсі.

/Files/images/krok_zno_202012.png

/Files/images/info_zno_2020.png

/Files/images/zno-2018-2019.jpg

/Files/images/5992996ceb06279478f6a107fc4d91df.jpg

/Files/images/ZNO.jpg

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня 2018 року №931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з таких навчальних предметів:

українська мова і література,

історія України,

математика,

біологія,

географія,

фізика,

хімія,

іноземна мова.

Випускникам закладу 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Випускники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2019 році випускники закладу, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

Кiлькiсть переглядiв: 716

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.