ТЕРИРОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Згідно частини 1 статті 13 Закону України "Про освіту":

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Згідно абзацу 3 першого пункту статті 8 Закону України "Про загальну середню освіту":

Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

Відповідно до пунктів 6 та 7 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367:

Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Інформація про закріплену за закладом територію обслуговування, спроможність закладу освіти, кількість учнів у кожному класі та відповідно наявність вільних місць у кожному з них обов’язково оприлюднюється на його веб-сайті.

Розпорядженням райдержадміністрації від 14 травня 2018 року № 212 за закладами освіти закріплено території обслуговування

Територія обслуговування, закріплена за закладом
загальної середньої освіти
Назва закладу загальної середньої освітиЗакріплена за закладом територія обслуговування
Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ступенівсело Розтоки


/Files/images/РОЗТОКИ.png

Кiлькiсть переглядiв: 705

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.